Blog Başlık

 • Mart 18, 2021

  2021 yılı, önceki yılların rahatlık ve konfor unsurlarını geride bırakan bir yıl olacak gibi duruyor. Geçtiğimiz yıllardaki şıklıktan çok rahatlığın önemli olduğu sene, 2021 yılının bahar aylarında son bulacak.

  giyim
 • Mart 03, 2021

  Genellikle sonbahar ve kış aylarında soğuklardan korunmak için sweatshirt giyilirken artık modanın ayrılmaz bir parçası olmuş durumda. Sweatshirt şık ve rahat olmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Son yılların modası olan ürün seçeneklerinin farklı renklerde ve desenlerde birçok modeli bulunur.

  giyim
 • Şubat 23, 2021

  Günlük hayatın koşuşturmacası içinde yorulan kişiler için evde rahatlık son derece önemlidir. Tüm günün zorluğunu ve sıkıntılarını geride bırakarak, televizyonun karşısında en şık halinizle oturmak istiyorsanız, birçok ev kombini yapabilirsiniz. Bunlar arasında ilk kombini taytınızla oluşturabilirsiniz.

  giyim
 • Şubat 15, 2021

  Bomber ceket, son yılların en trend parçalarından bir tanesidir. Aslında 80’li yıllarda moda dünyasına adımını atan bu parça, vintage görünümden hoşlanan kişilere hitap eder. Her gardıropta yer alması gereken bomber ceket, dolgun ve iddiali görünümüyle havalı görünmek isteyen kişilere hitap eder.

  giyim
 • Şubat 09, 2021

  2020 senesi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olumlu - olumsuz birçok etkiyi beraberinde getirdi. Bu doğrultuda farklı sektörleri etkisi altına alan karantina dönemi, moda dünyasına da ciddi şekilde yansıdı. Moda dünyasında adeta bir devrim yaşandı ve birçok parça yerini ev giyimine bıraktı.

  giyim
 • Şubat 01, 2021

  2021 senesinde, ilk olarak önceki yıllardan görmeye alışık olunan tüylü montlarla karşılaşıyoruz. Yapay kürk montlar sıcacık ve yumuşak görünümüyle sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer alırken tüm kıyafetlere oversize modası yön veriyor. Oversize palto, gömlek veya ceket bunlardan sadece bazıları.

  giyim
 • Ocak 28, 2021

  Özel günlerde sevdiklerinize hediye bulmak her zaman zor gelir. Özellikle erkekler, kadınlara hediye seçerken kafa karışıklığı yaşar. Aslında sevgiliye verilebilecek en kolay ve en özel hediye kıyafet seçenekleridir.

  giyim
 • Ocak 22, 2021

  Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kıyafet dolaplarını kalın ve yumuşak giysiler sararken birçok kışlık kıyafette en şık kombinlerle ortaya çıkmak için hazır bekler. Kış giyim trendlerinde en dikkat çeken parçalar arasında kazaklar yer alır. Düz ya da birbirinden farklı desenlerin buluştuğu kışlık kazaklar, yünlü ve pamuklu kumaş materyallerine sahiptir.

  giyim
 • Ocak 12, 2021

  Her sene 14 Şubat tarihinde Sevgililer Günü kutlanırken birbirini ilk günkü tutkuyla seven sevgililer ve eşler için yılın en romantik zamanı yaşanır. 14 Şubat tarihinde tüm dünyada kırmızı rengi önem kazanmıştır. Hem mağazalar hem de sokaklar en romantik görünüme bürünür.

  giyim