Bianco Lucci

40 Yılı Aşkındır Dünyanın en Büyük Tekstil Markalarına üretim yapmaktayız ve bu tecrübe birikimimizi ülkemizde son tüketiciye ulaştırma amacıyla kurduğumuz wepsitemizde %100 Müşteri memnuniyetini hedefleyerek güncel Trend modelleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. Her hafta onlarca yeni modellerimizle geniş ürün çeşidimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kalite Garantisi ; Sattığımız her ürünün  sonuna kadar arkasında olup 14 gün içerisinde gelen kullanılmamış bütün ürünlerimizin iadelerini kabul ediyoruz.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Deniz Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Biancolucci.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Güvenli Alışveriş

Biancolucci.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Biancolucci.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Biancolucci.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.