Bianco Lucci

40 Yılı aşkındır Dünyanın en büyük tekstil markalarına üretim yapmaktayız,bu tecrübe ve birikimimizi ülkemizde son tüketiciye ulaştırma amacıyla kurduğumuz websitemizde %100 Müşteri memnuniyetini hedefleyerek güncel trend modelleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. Her hafta yeni modellerimizle geniş ürün çeşidimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kalite Garantisi : Sattığımız her ürünün  sonuna kadar arkasında duruyor 14 gün içerisinde gelen kullanılmamış bütün ürünlerin iadesini kabul ediyoruz.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Bianco Lucci, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.Misyonumuz en iyi kaliteyi en uygun fiyata müşterilere ulaştırmak.

Güvenli Alışveriş

Biancolucci.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Biancolucci.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Biancolucci.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.