Sevgililer Gününe Özel Kombinler

Sevgililer Gününe Özel Kombinler

Her sene 14 Şubat tarihinde Sevgililer Günü kutlanırken birbirini ilk günkü tutkuyla seven sevgililer ve eşler için yılın en romantik zamanı yaşanır. 14 Şubat tarihinde tüm dünyada kırmızı rengi önem kazanmıştır. Hem mağazalar hem de sokaklar en romantik görünüme bürünür.

Genellikle Sevgililer Günü’ne uygun kombin yapmak isteyen kişilerin renk seçiminde kırmızıyı tercih etmesi önerilir. Böylelikle de aşkın, tutkunun ve cazibenin rengi olan kırmızı özellikle kadınların kıyafet seçimlerinde ön plana çıkar.

Sevgililer Günü için kombininizi oluştururken şık bir elbise tercih edebilirsiniz. Özellikle kırmızı bir elbise romantik gününüze şıklık kazandırır. Fakat illa kırmızı elbise giymek zorunda değilsiniz. Siyah bir elbise ile de asil görünümünüzü vurgulayabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Spor Kombinler

Genel olarak Sevgililer Günü’nde spor kombin yapmak pek tercih edilmez. Ancak, genç çiftlerin, kutlamayı evde yapanların ve rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi spor kombinlerden yana olur. Bu özel için spor kombin oluştururken model detayına dikkat çekmek gerekir.

Romantik günlerde giymek için uygun olan Sevgililer Günü kombinlerini partneriniz ile birlikte tamamlayabilirsiniz. Özellikle esprili bir dilden oluşan Sevgililer Günü kıyafetleri ile 14 Şubat tarihine uyum sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte; partnerinizle tamamen aynı kıyafeti de giyebilirsiniz. Unisex kıyafetler satın alarak özel günlere tarzınızla damga vurabilirsiniz.

Spor kombin oluştururken özel olarak kıyafet de yaptırabilirsiniz. Sevgiliniz - eşinizle sizi temsil eden sözcük, ifade ya da simgeyi kıyafetinize özel olarak bastırabilir, hem esprili hem de romantik bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer Sevgililer Günü’nde hem rahat hem de şık görünmek isterseniz düz bir jean üzerine gömlek giyebilirsiniz. Gömleği, belinizin içine vererek hem şık hem de cool görünüme sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra kombininize feminenlik katmak isterseniz farklı aksesuar da kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Şık Kombinler

Genellikle özel günlerde şık kombinler giymek tercih edilir. Sevgililer Günü için şık kombin oluştururken gideceğiniz ortamı dikkate almanız önerilir. Eğer, sevgiliniz ya da eşiniz sizi sürpriz bir mekana götürüyorsa, her ortama yakışan şık bir kombin tercih edebilirsiniz.

Kombin oluştururken etek ve bluz tercih etmeniz önerilir. Spor şık bir etekle birlikte kombinleyeceğiniz bluza görsellik katmak için aksesuarlar kullanabilirsiniz. Işıltılı bir küpe, sade bir kolye ve kol saati kullanarak göz kamaştırıcı görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer eteğin altına stiletto ayakkabı giymek istemiyorsanız, uzun ve topuklu çizmelerden faydalanabilirsiniz.

Bot seçerken de klasik renklerden ziyade; kırmızı, beyaz veya mor gibi farklı ve çarpıcı renkleri tercih edebilirsiniz. Şık kombin oluştururken çanta seçiminde de dikkatli olmanız gerekir. Küçük ve tarz bir çanta kombininizi tamamlayan önemli parçalar arasında yer alır. El ya da omuz çantası tercih ederek romantik gününüzü feminen görünüm ile birlikte destekleyebilirsiniz.

Etiketler: giyim
Ocak 12, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR