2020-2021 Sonbahar Kış Trendleri

2020-2021 Sonbahar Kış Trendleri | Bianco Lucci

2020-2021 sonbahar kış trendlerinde birçok farklı unsur uyumla kullanılırken, uyumsuzluğun kendisi de bu trendin bir parçası. Trençkotların yanı sıra yapay kürkler, oversize paltolardan ekoselere, balon formlu kıyafetlerden karpuz kollara, püsküllerden slip elbiselere ve bir sürü pul, payet, inciler ve zincirler dünya markası devlerin podyumlardan vitrinlere taşıdığı sonbahar kış trenleri arasında. Siyahtan kırmızıya kadar birçok renk birbirini tamamlarken, klasik griler, beyazlar ve kahve tonları da kıyafetlerde dikkat çekiyor. 

Sonbahar Kış Trendlerinde Hem Geçmiş Hem Gelecek Bir Arada 

Geçmişin izlerini son trendlerde görmek mümkün. 2020-2021 sonbahar kış trendlerinde de 70’lerin fitilli kadife pantolonları, sivri yakalar, bol pantolonları sıklıkla göreceğiz. Özellikle yapay kürkler paltolarda bir aksesuarın dışına çıkıyor. Şişme montlar de kış modasında birçok rengi ile yerini aldı. Baskılı, kemerli, fermuarlı şişme montları birçok kişinin üzerinde göreceğiz. 

Kapitone yeniden hayatımızda. Ceketlerde, gömlek ve eteklerde irili ufaklı kapitoneler yeniden son trendlerde yer aldı. Uzun montlarda kapitone kumaş biraz geçmişin izlerini taşırken biraz da şimdinin izlerini bize sunacak. Uzun kapitone kabanlar, yelekler kombinlere şıklık katacak detaylar arasında. 

Bohem şıklığı da sezon trendlerinde yer aldı. Karmaşık işlemeler ve zengin kumaşlarla parlak bir şıklık sunulurken, fırfırları da unutmamak lazım. Bu fırfırlar güzel bir detay olarak modern gömleklerde aristokrat bir hava veriyor. Moda devleri bu sezon podyumlarda parlak gümüş rengini öne çıkardılar. Lame, kristaller, yapay elmaslarla gümüş rengi, giyim trenlerini farklı bir boyuta taşıyacak.  

Geçmişin esintisi pelerinler kışın soğuk zamanlarında kurtarıcı olacak gibi dururken, kırmızı ve morun karışımı kıyafetler de gardıroplarımızı süsleyecek. Püsküller de ünlü moda devlerinin yeniden kullandığı bir unsur. İster business olun ister casual ister bohem tarzında giyinin püsküller mutlaka kombinlerinizde yer bulacaktır. 

2020-2021 Sonbahar Kış Modasında Öne Çıkan Detaylar 

2020-20201 trendlerinde renkler hızlı bir şekilde kıyafetlerde kendini göstermeye başladı. Sezonun rengi ise kırmızı. Genel olarak mavi renkler ön planda tutulsa da sezondaki birçok trend marka, kırmızıyı öne çıkarttı. Özellikle de ton sürt ton kombinlerde dikkat çekici kırmızılar ön planda olacak. 

Kırmızı rengin yanı sıra dikkat çekici gösterişli yakalar da kıyafetlerde yer alacak. Çiçek veya püskül detaylar, bluzlardan gömleklere veya ceketlere kadar dikkat çekici yaka modelleri ile süslenirken, bu durum abartıyı sevmeyenleri biraz zorlayacak gibi duruyor. Kemerli ceketleri seviyorsanız bu sene çok şanslısınız. Büyük ekoseler, dikkat çekiciliği ile kırmızı ve maviyi ön plana çıkarıyor. Yeni normallerimizde 2020-2021 sonbahar – kış trendleri canlılığı evimize getirecek gibi gözüküyor.  

Etiketler: trendler
Ocak 01, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR